sobota, 15 października 2016

Prawo międzynarodowe a władza rodzicielska

Skala łamania praw rodzicielskich przez państwa a szczególnie instytucje przeróżnego rodzaju stworzone jako narzęcie usicku rodziny z nastawieniem na odbieranie dzieci rodzicom - jest przerażająca. Szczególnie trudna jest sytuacja dzieci porzucanych przez jedno albo dwoje rodziców, co stanowi o ich wyrodności. Nie mniej jeżeli dzieci nie są porzucane to wtedy następuje patologiczna reakcja państwa w istytucję rodziny! Jeżeli w rodzinie nie ma szczególnie odbiegających od powszechnych norm społecznych zachowań narażających na szwank dziecko lub dzieci - wtedy pewne jest, że nosimy się z prawem do obrony jako rodzice wobec państw łamiących prawa rodzicielskie. 

Poniżej bardzo obszerna publikacja zawierająca łącznie 404 strony - którą polecam przyjaciołom czytającym moje blogi oraz wszystkim rodzicom mającym problemy z poszanowaniem ich prawa rodzicielskich, jeżeli wykonują swoje prawa w interesie dziecka lub dzieci. 


źródło:
plik PDF do pobrania w całości (stron 404)Zapraszam do pisania do mnie. Na pewno będzie w tym blogu jeszcze wiele publikacji wartych polecenia dalszym czytelnikom.


Brak komentarzy: